KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495145

nr 1649 5145

Philippe de Rougemont

(1891-1965), Frankrike

Oljemålning, Signerad, modell. Olja på duk, 63x54 cm, yttermått inklusive ram: 84x80 cm

Philippe de Rougemont, fransk bildkonstnär född 1891, död 1965.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 18:27:27

Philippe de Rougemont

Läs mer om Philippe de Rougemont